Home
Jamiroquai

Balkanski JAM!

For non-English speakers to talk about all things Jamiroquai and more. If you speak Spanish, Italian, German, French (or any other language) then this is where it Feels Just Like It Should...

Postby lucky star on Sat Jan 14, 2006 1:48 am

HEJ,OVO JE SUPER,KAO MALI ODMOR POSLIJE CASA ENGLESKOG!LJUDI NEKA VAM OVE GODINE PADNE NESTO S NEBA, NE MORATE SVE DA ZARADITE!CMOK :oops:
lucky star
Supersonic

Postby duki on Sun Jan 15, 2006 12:58 am

Cao, Lucky Star! Odakle si? Hvala puno na lijepim zeljama. I ja tebi zelim od srca sve najljepse i da ti se sve zelje ispune.
Pozdrav za Makedonce! Dobrodosla! A u Makedoniji zivi najbolji gitarista na svijetu-Vlatko Stefanovski! Barem je meni najdrazi gitarista.
Greetings to Bulgaria and to Argentina as well and a warm welcome to them!
I think that you have a great musician from Bulgaria-Teodosi Spasov. Is he from your country?
Everybody have heard of Ginobili, but also your basketball team is excellent!
Milose, hajde, pa samo da nizas pobjede, da ne bude povreda u ovoj godini!
Tanja, takodje i tebi zelim sjajnu godinu i puno vrhunskih projekata!
duki
Space Cowboy

Postby lucky star on Sun Jan 15, 2006 10:13 pm

Duki,cao i tebi!Hvala na dobrodoslici!Lucky star je glavom i bradom iz B.L.!Uzivaj!!! :lol:
lucky star
Supersonic

Postby duki on Tue Jan 17, 2006 3:45 pm

Sjajno! Bas mi je drago sto imamo nekoga i iz Banja Luke.
duki
Space Cowboy

Postby Endera on Wed Jan 18, 2006 11:00 am

Tri pati URA za Vlatko i pozdrav do Balkane Moj :D :D :D
Endera

Postby lucky star on Thu Jan 19, 2006 1:47 am

ZAJEDNO SMO JACI!!!CMOK :lol:
lucky star
Supersonic

Postby duki on Thu Jan 19, 2006 2:02 pm

Endera wrote:Tri pati URA za Vlatko i pozdrav do Balkane Moj :D :D :D

URA! URA! URAAAA! :)
duki
Space Cowboy

Postby duki on Thu Jan 19, 2006 2:03 pm

lucky star wrote:ZAJEDNO SMO JACI!!!CMOK :lol:

Daaaa! :D
duki
Space Cowboy

Postby goldmember on Thu Jan 19, 2006 5:07 pm

jeeeeeeeeeeeeeeeee.... De si Duki!? Hvala na zeljama i ja tebi zelim puno zdravlja, dobre muzike,...pa i para,uvek ce nam to trebati,mada nije sve u njima :D :D
Tonche Makedonche! Strava sto nas ima bas sa svih strana i veeeeliki pozdrav za B L !!!!!!
e, ljudi jel neko od vas upoznao JK-a?A? Aj malo i o njemu da pricamo,mada ja podjenako volim sve u bendu!!!!!
goldmember
Space Cowboy

Postby goldmember on Thu Jan 19, 2006 5:11 pm

Moram da se pohvalim,nabavio sam indijansku bafalo kapu! Sa sve rogovima i tako je dobra!!! Krznena je,ima one sitne perle na celu,sa uva se spustaju po dva pera,pozadi se spustaju rese od krzna kao nastavak kape i rogovi su STRAVA!!!!!!!!! Sareni,naravno! Mnogo je dobra! A ja je zovem kapa,a nemam pojma kako se to u stvari zove? PA,EVO PITANJA : KAKO SE TO ZOVE?? :D :D
goldmember
Space Cowboy

Postby Tanja on Fri Jan 20, 2006 1:03 am

hmmmmm.....

a gde ces da je nosis? :lol: :lol: :lol:

po kuci :?: , u grad :oops: , ili mozda na koncertu :lol: :lol: (iam da te pomesju sa dzejem :oops: , sta ces onda kad te saletu ribe?)
:?:

8)
Tanja
Supersonic

Postby spackarica on Fri Jan 20, 2006 8:53 am

ehej ljudi!
eto i mene, iz zagreba...
nisam bila tu vec sto godina i vidim, nije se bas previse promjenilo :)...
curice i dalje pishu o apsolutno neodoljivom sexipilu ovog malog skakutavog kojeg ce zenit jednog dana... hehe

:lol:

sta ima?
jeste mi dobro?

@cheeba - ;)
spackarica

Postby duki on Fri Jan 20, 2006 5:52 pm

Milose, hvala ti puno na lijepim zeljama. I ja isto mislim da nije sve u parama(koliko god ljudima zvucalo cudno da cuju to od jedne djevojke :) ). Da, da, ima nas i takvih.
E, ovo je super za kapu. Gdje si je kupio? Nazalost, ni ja ne znam tacan naziv. Trebalo bi pitati Jay-a. :)
Umalo da zaboravim, nisam upoznala nikoga iz grupe "Jamiroquai". A imam osjecaj da su ljudi super.
Pa, Cheeba, dobro nam dosla. Bas mi je drago sto te opet vidim.
Pozdrav i za Tanju.
duki
Space Cowboy

Postby goldmember on Sat Jan 21, 2006 3:58 am

ma ja cu to opusteno nositi u grad,ljudi i onako znaju da sam blesav po pitanju JK-a. Innace kupio sam je da mi stoji u sobi i da je gledam svaki dan!!!! veeeeeeeeeeeliki pozdrav za zagreb!!!! ja bas nemam nameru da zenim malog skakutavog svemirskog kauboja,ali bih se rado pobratimio sa njim!!! hehehehe.....
sto se tice upoznavanja,ja sam se mal dopisivao sa Solom Akingbolom,malo smo caskali o koncertu u Bg-u,nista spec.....
skinuo sam neke tablature pesama i tako mi je ovih dana super,samo sviram i pevam !!!!! corner of the earth, picture of my life, everyday, black capricorn day, 7 days, ...etc...
aj uzdravlje i pisemo se!!!!
goldmember
Space Cowboy

Postby spackarica on Sat Jan 21, 2006 9:27 am

ja sam upoznala ovog malog pizdeka kad sam bila klinka.
on je skvotirao u ealingu i bio prijatelj mojih domacina, tj. njihovih kceri, a ja sam tamo isla jedno vrijeme u skolu, pa smo se sretali u nasoj kuci... samo sto mi to tada nije nista znacilo (bila sam mala), a ni nikom drugom uostalom :)... ma, ne bi mi bilo nista posebno cak ni da se danas sretnemo. pa i on je covjek kao i svi drugi, mali mrsavi smiješni deckic :)...
ne volim te ''zvjezdane'' statuse.
pogotovo kad se tako promjene. doduse, on je ostao poprilicno normalan, ali je ipak otisao u jedan veliki extrem naspram onog sto se sjecam da je bio.
ali radi prejebenu muziku. to je jedino bitno...
makar sam pomalo razocarana dynamiteom.
mislim da nije cijeli album njihov, nego da je napravljen ugovora radi... hmmm...

(nemojte me sad odmah popapati jer sam rekla da mi se ne svidja :) )
spackarica

Postby duki on Sat Jan 21, 2006 2:08 pm

(nemojte me sad odmah popapati jer sam rekla da mi se ne svidja :) )[/quote]

:) Necemo, naravno. Svako ima svoje misljenje. Uostalom, ispada da ga ti najbolje znas od svih nas.
I meni se vise svidjaju prosli albumi od ovoga.
duki
Space Cowboy

Postby duki on Sat Jan 21, 2006 2:14 pm

skinuo sam neke tablature pesama i tako mi je ovih dana super,samo sviram i pevam !!!!! corner of the earth, picture of my life, everyday, black capricorn day, 7 days, ...etc...

Super! Uzivaj! Oba brata su mi muzicari i sviraju gitaru. Stariji se profesionalno bavi muzikom.
Sjecam se kad sam ga molila kao mala da me nauci barem neku numeru da sviram uvijek mi je govorio:"Ma, ne mogu ja tebe to da ucim.". :) Shvatam ga, jer je i tada bio zauzet oko muzicke, posle oko banda, pa zaista nije imao vremena. Da znas da i danas zalim sto ne umijem da sviram neki instrument. Ali, nikada nije kasno.
duki
Space Cowboy

Postby spackarica on Sat Jan 21, 2006 5:45 pm

duki wrote:skinuo sam neke tablature pesama i tako mi je ovih dana super,samo sviram i pevam !!!!! corner of the earth, picture of my life, everyday, black capricorn day, 7 days, ...etc...

Super! Uzivaj! Oba brata su mi muzicari i sviraju gitaru. Stariji se profesionalno bavi muzikom.
Sjecam se kad sam ga molila kao mala da me nauci barem neku numeru da sviram uvijek mi je govorio:"Ma, ne mogu ja tebe to da ucim.". :) Shvatam ga, jer je i tada bio zauzet oko muzicke, posle oko banda, pa zaista nije imao vremena. Da znas da i danas zalim sto ne umijem da sviram neki instrument. Ali, nikada nije kasno.

pa stvarno nikad nije kasno!
sjedi, gitaru u ruke i ajmo! :)

ja sam sad skroz nabrijana na klavijature...
ko zna, možda jednom napravimo neki bend, a duki? :)
spackarica

Postby duki on Sat Jan 21, 2006 9:58 pm

[/quote]pa stvarno nikad nije kasno!
sjedi, gitaru u ruke i ajmo! :)

ja sam sad skroz nabrijana na klavijature...
ko zna, možda jednom napravimo neki bend, a duki? :)[/quote]

Daaaa! The Balkan band. :) ili The Balkan Brand.
Pa da prasimo sirom Balkana. I da budemo predgrupa na koncertu Jamiroquai-a. hehehe
Kao mala sam isla na casove baleta, ali su me nakon nekoliko mjeseci ispisali, jer je nastavnica rekla da nemam dovoljno jake listove i tada je predlozila mojoj mami da me upise na casove klavira. I zamisli mene kretena. Razlog mi je bio sto ne znam note(mislila sam da ih tamo vec svi znaju) i nisam ni za zivu glavu htjela da se upisem na casove klavira. Nije ni cudo sto sad zalim sto ne sviram nijedan instrument. Note. Kojoj bi budali to palo na pamet. :oops:
duki
Space Cowboy

Postby lucky star on Sun Jan 22, 2006 12:39 pm

Vozdra Balkanci,evo da i ja napisem koju!!!U B.L. je suncano,pa sam ko struja,a sveti januar ima da me nakutira,aaaaaa ne mogu vise ni disati,a o picu da ne govorim!Ej Zlatni subara glavu cuva,sta te briga sad se mozes kurciti!Nemam pojma koji je strucni naziv za kapu,ali znam da je u indijanskom plemenu nosi vrac,kao neko ko je najmudriji i vidi preko granica ovozemaljskog svijeta.Sad begam na kafu i suncanje,pobjece mi sunce!!!CMOK SVIMA!!!
lucky star
Supersonic

Postby Tanja on Sun Jan 22, 2006 11:25 pm

ljudi sta mi se danas desilo....idem ja tako centrom ovog lepog novog sada, izgubljena u vremenu i prostoru ko i uvek, kad odjednom ispred mene iskoci POGLAVICA, ili vec neki drugi indijanac (ali pravi pravcati indijanac, nije ono kao belac pa se maskirao), sa onim perjem na glavi ko sto dzej ima, samo nije modernizovano vec autenticno; elem, stade covek ispred mene, gleda me, gledam ja njega (samo sto nisam pukla od smeha), i kaze mi "imas upaljac?", dam mu upaljac, kaze on "hvala" i ode. Okrenem se malo za njim i skontam - to su bre oni indijanci sto idu po gradovima, sviraju onu njihovu muziku i prodaju nakit...........omg :D :D :D
Tanja
Supersonic

Postby goldmember on Mon Jan 23, 2006 1:46 pm

hahahaha...kakva fleshina!!! Mora da je bio sjajan susret! Trebalo je da mu kazes HAUG, JA BLEDOLIKA SKVO<TEBI POZAJMITI UPALJAC! ha!
A sto se tice benda,STRAVA!!! ja cu da pevam,jel moze!? i malo da drndam gitaru!! znam ponesto!!!
goldmember
Space Cowboy

Postby spackarica on Tue Jan 24, 2006 7:14 am

odliÄ?no! već se sastavljamo!
:)
mogli bi maznut i tog indijanca da nam bude plesaÄ?ica :)
spackarica

Postby duki on Tue Jan 24, 2006 1:04 pm

Superiska! Mogu li ja da budem prateci vokal? Zaista mi drugarice i ukucani kazu da lijepo pjevam.
Tanja, priljucujes li se bandu kao izvodjac? Ili bi ti da budes zaduzena za dizajn i spotove? :D
Ovo je strasna fora za Indijanca. Kod nas ti izvodjaci nisu dolazili. :( A bas bi voljela da upoznam jednog Indijanca(ovo najozbiljnije govorim, da ne pomislite da je sala).
A ostali? Lucky Star, Endera, Manudevil19, Danice.. Prikljucuje li se ko bandu?
duki
Space Cowboy

Postby cheeeba lover on Tue Jan 24, 2006 4:51 pm

ja cu se prikljucit!naravno ako moze...neman neki bas vokal,jer nemogu visoko pivat nego samo bass;ako smo dalmatinska klapa onda moze :roll: :lol:

Uglavnom porzdrav svima,i bilo bi mi drago kad bi se jos frekventnije prikljucili na ovaj topic!!! :!:
cheeeba lover
Supersonic

PreviousNext

Return to International Discussion